Ginghiz > Ginghizler

Ginghiz kabileleri çok vahşi olup, oyun ortamındaki barış ve ahengi yıkmaktadırlar. Çok uzak bir ülkeden gelmekte olup, kaynakları ve zenginlikleri ele geçirmek için her şeyi yağmalamaktadırlar.
Ginghizler oyun içerisinde otomatik olarak serbest bırakılacak olup, oyun yapay zeka (AI) yönetimi tarafından kontrol edileceklerdir. Ginghizler oyunun farklı kademelerinde ortaya çıkmaktadırlar:
1) Şehirlerin Ginghizler tarafından yağmalanması (taarruz) server ömürlerinin yaklaşık 1/6' sı kadar geçen sürede gerçekleşecektir. Yağmalamaya şehirlerin etrafına kendi yerleşkelerini inşa ederek başlayacaklardır.
2) Server ömürlerinin yarısı geçtikten sonra, Ginghizler, şehirlerine büyük bir saldırı düzenleyerek serverda bulunan en iyi oyunculara güçlerini göstermeye başlayacaklardır (Bu saldırılar yaklaşık 48 ile 72 saat gibi kısa süreler içerisinde gerçekleşecektir).
3) Oyunun son çeyreğinde, Ginghizler geçici kamplar inşa edip, hazinelerini buralara taşıyacaklardır. Ginghizler hazinelerinin oyun içerisine katıldığından ve kamplarının çeşitli aşamalarda yapıldığından bahsetmek te fayda var.
4) Serverın sonunda Ginghizler ölümsüz kitabı ve Güç Kılıcı, Büyücü Değneği gibi diğer hazineleri ortaya çıkarmakta ve bunları tüm kapları ile şehirlerine dağıtmaktadırlar.

Ginghizlerin askeri durumu
Diğer oyuncular gibi, barbar Ginghizlerinde iki tür piyadesi, süvari, ajanları, koçbaşları ve mancınıkları bulunmaktadır. Bazı serverlarda ürkütücü ejderhalar da bulunmaktadır ancak oyuncuların da avlayıp eğitmek gibi bu ejderhalarla başa çıkabilecek kabiliyetleri mevcuttur. Ginghizlerin akademideki beceri seviyesinin 20 olduğunu unutmayınız.

Ginghizlerle ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Rehbere bakınız.
+ Ginghizlerin Vahaları
+ Ginghizlerin Hazineleri
+ Ginghizlerin Şehirleri
+ Ölümsüz Yazıtlar