Oyunun hikayesi ve kuralları > Bedava altın kazanın

Bedava altın kazanabileceğiniz iki yol
Her bir oyuncunun premium seçenek menüsü -> ortaklık bölümünde bedava altın para kazanmak için özel bir linki bulunmaktadır. Bu link yoluyla arkadaşlarınız kayıt olabileceklerdir. Kayıt yaptıran her bir arkadaşınız için, bir ödül kazanacaksınız. Sizin linkiniz üzerinden kayıt olan ve belediye inşa edip 10. seviyeye ulaşan her bir kişi için, kaynaklarınızın iki saatinin eş değeri tarafınıza hediye olarak verilecektir. Oyuncuların nüfusu oyun içerisinde 300'e ulaştığında, sizlere 30 altın para (coin) hediye edilecektir. Oyuncu olacak diğerlerine kendi linkinizi vermenin bir çok yolu bulunmaktadır; Aşağıdaki HTML kodunu kullanarak bloğunuza ya da web-sitenize kendi özel linkinizin olduğu reklam bandı (banner) koyabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza oyuna yönelik özel linkinizin olduğu bir e-mail göndermek için arkadaşınızın e-mail adresini alınız (ortaklık > bedava altın kazanma bölümü).
    
Anında mesajlaşma, e-mail, sohbet odaları vb. yoluyla da özel linkinizi arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
      
NOT: Size özel link vasıtasıyla oyuna başlayan kişilerin listesi, ortaklık > bedava altın kazanın bölümünde yayınlanacaktır.

Premium opsiyon menüsünde vergi memurunu etkin hale getirmenin yanı sıra, her gece saat 24.00'da 1 saatlik kaynak üretimine eş değer saatleri oyuna kazandırdığınız arkadaşlarınız için hediye olarak alacaksınız.