Oyunun hikayesi ve kuralları > Sorularımı nereye sorabilirim?

Eğer sorunuz oyunla ilgili ise, ilk olarak oyun kılavuzuna bakınız. Buna rağmen yine de sorularınız olursa, sorunuzu oyun forumlarında sorabilirsiniz.
Eğer sorunuz kişisel bir soru ya da hesabınız ya da hesabınızdaki bir sorunla ilgili ise, oyun desteği bölümü ile irtibata geçebilirsiniz, link oyunlar sayfasının alt tarafında verilmiştir.
Aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi

                

Destek bölümü sabah saat 8 ile akşam saat 8 arasında açıktır, aşırı sorgulamalar nedeniyle, cevaplama süresinin gecikebileceğini ve soruların alım sırasına göre yanıtlandığını lütfen unutmayınız.

Eğitim ve bilgilendirme bölümü

http://blog.kingsera.com.tr Oyunlar bloğu: Bu blogda, oyun hakkındaki en son bilgi ve güncellemelere ulaşabilirsiniz, ayrıca bu oyuncular arasında burada günlük olarak tartışılmaktadır.  Bloğu günde en az bir kez ziyaret etmenizi öneriyoruz.

http://help.kingsera.com.tr Oyunun kılavuzu: Kılavuzda, oyunun hikâyesi ve nasıl oynanacağı açıklanmaktadır. Kılavuzlara bakmak her oyuncu için yararlıdır.

Öneli Açıklama: Blog ve kılavuz bölümünde, var olan başlıklar altında, yorum ve önerilerinizi buraya ekleyebilirsiniz. 
Lütfen bu bölüme kişisel sorun ya da meselelerinizi yazmayınız, bu bölüm destek bölümü tarafından kontrol edilmemektedir.