Oyunun hikayesi ve kuralları > Lonca ve diplomasi

Kingsera  kendi kendinize ve bir grup (lonca) içerisinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Daha fazla güvenlik ve daha iyi bir ilerleme sergileyebilmek için grup (lonca) içerisinde oynamanızı öneriyoruz.


Yeni bir lonca oluşturun
Yeni bir lonca oluşturmak için, Büyükelçiliğinizin 3. seviyede olması gerekmektedir. Bir lonca oluşturduktan sonra, loncaınıza katılmaları için Büyükelçilikten başka oyuncuları davet edebilirsiniz.


Bir Loncaya Üyelik
Kendi şehrinde elçiliğe sahip olduktan sonra her oyunca bir loncaa katılma başvurusunda bulunabilir. Lonca yönetimi başvurunuzu değerlendirecek ve ya kabul ya da reddedecektir.


Loncadan Ayrılma
Herhangi bir Lonca üyesi Elçiliğe giderek ve ''Loncadan ayrılma'' butonunu seçerek loncadan ayrılabilecektir.
Eğer loncanın kurucusuysanız ve loncadan ayrılıyorsanız, ayrılmadan önce başka birini kurucu olarak koymadığınız sürece lonca tasfiye edilecektir.


Diğer loncalarla diplomasi tesis etmek
Tüm Loncalar, Loncaların birbirleriyle ateşkes, barış ve koruma anlaşmasına sahip olacağı diplomasi faaliyetleri içerisinde olabileceklerdir.
Eğer birbirlerine saldırmaya çalışırlarsa, dost oldukları bir müttefiklerine saldırdıklarına dair uyarı mesajı alacaklardır.
Eğer diplomasi (ateşkes, barış, koruma vb.) teklifinde bulunursanız, bazı müttefiklere savaş ilan etmeniz hariç diğer müttefik bu teklifi Elçiliğinde ya kabul edecek ya da reddedecektir.

Lonca & Diplomasiye ilişkin daha fazla bilgi için, lütfen yardım menüsü > Oyun Kılavuzu "Elçilik" bölümünü ziyaret ediniz