Merkezi Hesap > Merkezi Hesap Uygulamaları

Kingsera merkezi hesabı

Kingsera'nın ana hesabına hoş geldiniz, bu bölümde oynadığınız veya oynamış olduğunuz farklı Kingsera serverlarından tüm hesap bilgilerinizi gözden geçirip yönetebilirsiniz. Ayrıca Kingsera kulübüne ve önceki şampiyonların arşivine erişebilirsiniz.

Buradan şifrenizi değiştirebilir, geçici bir kullanıcı adı alabilir, ana hesabınıza para ilave edebilir, oyununuzdan ya da oyununuza coin (para) transferi gerçekleştirebilir ve kullanıcı hesabınızı transfer edebilirsiniz.
Açıklama 1 Bildiğiniz gibi, Eğer Kingsera oynak isterseniz, bir tane ana hesaba ihtiyacınız olacaktır, aynı hesapla tüm serverlarda oyun oynayabilirsiniz.
Açıklama 2 Eğer oyun serverlarından bir tanesine kayıtlı iseniz ve zaten bir ana hesabınız varsa, aynı kullanıcı adını yeni tüm serverlarda sizler adına rezerve ettiğimiz için, bir başka hesap oluşturmanıza gerek yoktur.
Açıklama 3 Kingsera’nın onur listesinde, Birinci Serverdan (ilk server) tüm Şeref Madalyaları günümüze kadar burada muhafaza edilmektedir. Tüm oyuncular madalya ve oyun geçmişini diğer oyuncularla paylaşabilecektir.
Açıklama 4 Kingsera' nın sanal topluluk forumu oyuncuların buluşmasına ve fikir alışverişinde bulunmasına ve de sosyalleşmelerine yönelik arkadaş canlısı bir ortam sunmaktadır.
Ana hesabınızı yönetmek için http://account.kingsera.com.tr adresinden oyun kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz